40. aukció
Váli Dezső (1942-) Stúdium az időről, 1971
110

Váli Dezső (1942-)

Stúdium az időről, 1971

Olaj, farost, 80x170 cm
Jelezve jobbra lent: Váli, Hátoldalon: A/71/25
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

•Utak.Eötvös Kollégium,Ménesi út, Budapest,1972. február 21. – március 12.(Csoportos kiállítás)
•Tér és idő a festészetben.Miskolci Képtár, Miskolc,1972. szeptember 2. – október 4.(Csoportos kiállí