34. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Beled, 1921
157

Szobotka Imre (1890-1961)

Beled, 1921

Akvarell, papír, 35x51 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka, Jelezve hátoldalon: Beled (autográf), 1921 kat.sz.194 51x35
Kikiáltási ár: 240 000 Ft