34. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Park, 1920 körül
115

Szobotka Imre (1890-1961)

Park, 1920 körül

Olaj, karton, 32,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka I.
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft