20. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Belga tengerpart
75

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Belga tengerpart

Olaj, vászon, 46x58 cm
Balra lent: emlékül kaptam bácsimtól Perlmutter Giza
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft