20. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Holland kikötő
106

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Holland kikötő

Olaj, vászon fán, 21x24,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft