2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Korodi János 1971- Belső tenger, 2005
56

Korodi János (1971)

Belső tenger, 2005

Olaj, vászon, 137,5x187,5 cm
Jelezve hátoldalon: Belső tenger 2005 Kóródi János 137x187 cm ¦
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft