41. aukció
Tornyai János (1869-1936) Belvíz az Alföldön
43

Tornyai János (1869-1936)

Belvíz az Alföldön

Olaj, vászon, 50,5x61 cm
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft