41. aukció
Tornyai János (1869-1936) Etető-ház, 1907
82

Tornyai János (1869-1936)

Etető-ház, 1907

Olaj, karton, 33x47 cm
Jelezve balra lent: Etető-ház Tornyai 907
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva:
• BÁV 35. árverés, 264. tétel