16. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Beszélgetők
201

Barcsay Jenő (1900-1988)

Beszélgetők

Olaj, vászon, 85x101 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 600 000 Ft

BÁV 14. aukció, 5. tétel