68. Aukció
Szőnyi István (1894-1960) Beszélgetők (Pihenők), 1934
114

Szőnyi István (1894-1960)

Beszélgetők (Pihenők), 1934

Tempera, vászon, 41 x 51 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:
– Szőnyi István festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Szépművészeti Kiállítások helyiségeiben, 1935. január 19. – február 6. (kat. 24. Beszélgetők, 300.-)