68. Aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi utca
155

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi utca

Olaj, vászon, 60,5 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft