8. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Betekintő önarckép, 1941
147

Ámos Imre (1907-1944)

Betekintő önarckép, 1941

Olaj, vászon, 54x67,5 cm
Jelezve balra lent: Ámos I. 1941
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft