8. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Női hátakt
7

Ámos Imre (1907-1944)

Női hátakt

Akvarell, tus, papír, 47x32 cm
Jelezve jobbra lent: Un. Ámos I.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft