Soros árverés
Vértes Marcell (1895-1961) Biedermeier nő (kosztüm-terv)
92

Vértes Marcell (1895-1961)

Biedermeier nő (kosztüm-terv)

35x26 cm, Ceruza, akvarell, papír papírlemezen
Jelezve jobbra fent: Vértes
Kikiáltási ár: 160 000 Ft