Soros árverés
Vértes Marcell (1895-1961)
84

Vértes Marcell (1895-1961)

"Szombréró (kosztüm-terv); Hátoldalon: Szombrérós alak"

35x26 cm, Akvarell, ceruza, gouache, papír papírlemezen
Jelezve jobbra lent: Vértes
Kikiáltási ár: 160 000 Ft