40. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Biedermeier tanulmány, 1965
85

Kondor Béla (1931-1972)

Biedermeier tanulmány, 1965

Rézkarc, papír, 24,5x23,5 cm
Jelezve balra lent: 50/49 Biedermeier, Jelezve jobbra lent: Kondor Béla
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 400 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1965/10.
• In.: Kondor Béla. Bolgár Kálmán – Nagy T. Katalin (szerk.),Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1984.

•Kondor Béla. Bolgár Kálmán – Nagy T. Katalin (szerk.), Magyar Nemzeti Gal