40. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Csendélet, 1962
89

Kondor Béla (1931-1972)

Csendélet, 1962

Olaj, vászon, 70x80 cm
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 25 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1962/2. •In.: Kondor Béla. Bolgár Kálmán – Nagy T.Katalin (szerk.), Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1984. Proveniencia: •korábban Angyal Mária tulajdonában Reprodukálva: •Kondor Béla. Bolgár K