Best of Mű-Terem
Márffy Ödön (1878-1959) Bimbók fekete vázában, 1930 körül
90

Márffy Ödön (1878-1959)

Bimbók fekete vázában, 1930 körül

Olaj, vászon, 81x41 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön