Best of Mű-Terem
Márffy Ödön (1878-1959) Gyümölcsszedő
106

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcsszedő

Olaj, vászon, 61x50 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön