10. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Bivalyok
173

Mund Hugó (1892-1962)

Bivalyok

Olaj, karton, 35,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: MH.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft