10. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Nagybányai református templom
41

Mund Hugó (1892-1962)

Nagybányai református templom

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Mund H.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft