54. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Boglyák télen, 1934
195

Kádár Géza (1878-1952)

Boglyák télen, 1934

Olaj, vászon, 41,5x36 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 1934
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 400 000 Ft

KIÁLLíTVA:‣ Impressionisten aus Ungarn. Die nagybányaer Künstlerkolonie 1896-1944.MissionArt Galéria, Miskolc – Stadtisches Kramer-Museum, Kempen, 1997.katalógus: 19 (Heuschober im Winter, 1934 címmel)