54. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Tavasz Nagybányán, 1925
172

Kádár Géza (1878-1952)

Tavasz Nagybányán, 1925

Olaj, vászon, 55x59 cm
Jelezve balra lent: NB. Kádár Géza 1925
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft