20. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Bőgőnyak
13

Bálint Endre (1914-1986)

Bőgőnyak

Olaj, fa, Magasság: 73 cm
Jelezve középen lent: Bálint
Kikiáltási ár: 360 000 Ft