20. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Rácsos kép, 1948
12

Bálint Endre (1914-1986)

Rácsos kép, 1948

Olaj, fa, 22x26,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint Endre 1948, hátoldalon autográf kézírással: Máriának szeretettel Banditól 1983
Kikiáltási ár: 220 000 Ft