67. Aukció
Balla Béla (1882-1965) Bohémek
136

Balla Béla (1882-1965)

Bohémek

Olaj, vászon, 100,5 x 84,5 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon kiállítási raglap töredék a következő adatokkal: Balla Béla festménye, Bohémek, lakik: Arad, Dezső utca 4.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft