67. Aukció
Balla Béla (1882-1965) Reggeli napsütés
95

Balla Béla (1882-1965)

Reggeli napsütés

Olaj, karton, 29,5 x 35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla, Hátoldalon felirat: Reggeli napsütés
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft