52. aukció
Anna Margit (1913-1991) Bohócnő, 1986
72

Anna Margit (1913-1991)

Bohócnő, 1986

Olaj, vászon, 60x30 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit Jelezve jobbra lent: 1986; Hátoldalon: A bohócnő kuplét énekel a műgyűjtők szakértelméről
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

116

Anna Margit (1913-1991)

Esernyős hölgy, 1977

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft