9. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Bokszolók
113

Emőd Aurél (1897-1958)

Bokszolók

Olaj, vászon, 96x111,5 cm
Jelezve balra fent: Emőd
Kikiáltási ár: 340 000 Ft