9. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Kalapos hölgy
76

Emőd Aurél (1897-1958)

Kalapos hölgy

Olaj, vászon, 79,5x67 cm
Jelezve balra fent: Emőd
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Kiállítva: Nemzeti Szalon, 1929. és Nürnberg 1929. Új Magyar Festészet című kiállítása