14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Wahorn András, pop art, Szentendre
48

Wahorn András (1953-)

Boldogságot kereső lány, 2001

Akril, vászon, 91 x 91 cm
Jelezve jobbra fent: Wahorn WA 2001
Jelezve hátoldalon: Girl Reaching Out for Happiness 2001
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft