14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Wahorn András, Szentendre
22

Wahorn András (1953-)

Találka a dombon, 1977

Olaj, farost, 42 x 52,5 cm
Jelezve középen lent: Wahorn 77 Találka a dombon
Hátoldalon autográf felirat: Találka a dombon Wahorn András
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft