26. aukció
Pekáry István (1905-1981) Borpincék és présházak
6

Pekáry István (1905-1981)

Borpincék és présházak

Olaj, papír, 34,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 500 000 Ft