26. aukció
Pekáry István (1905-1981) Ponzai kikötő, 1959
27

Pekáry István (1905-1981)

Ponzai kikötő, 1959

Olaj, farost, 40x65 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 59
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

Kiállítva: Pekáry István festőművész kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1961. január, katalógus: 21.