15. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Borús táj
152

Orbán Dezső (1884-1987)

Borús táj

Olaj, vászon, 41x51 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 750 000 Ft