73. őszi aukció
Poll Hugó Boulogne-sur-Mer
9

Poll Hugó (1867-1931)

Boulogne-i kikötő, 1910-es évek

Pasztell, vászon, 119,5 x 91,5 cm
Jelezve jobbra lent: Poll H
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Poll Hugó kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1923. november–december