73. őszi aukció
Poll Hugó jelenet
147

Poll Hugó (1867-1931)

Virágos pázsit, 1910 körül

Pasztell, vászon, 70 x 94,5 cm
Jelezve balra lent: POLL H
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– A Magyar Grafikusok Egyesülete és a Magyar Aquarell- és Pastellfestők Egyesületének együttes kiállítása, Nemzeti Szalon, Budapest, 1911. március–április, kat.: 305. (Virágos rét, pastell, 800 Korona)
– Esposizione Internazionale di Belle Arti Roma, Sezione Ungheria, Roma, 1911, kat.: 210. (Prato in fiore, pastel)