14. aukció
Góth Móric (1873-1939) Bretagne-i kikötő
20

Góth Móric (1873-1939)

Bretagne-i kikötő

Olaj, vászon, 63x75 cm
Jelezve balra lent: Góth M.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft