14. aukció
Góth Móric (1873-1939) Csendélet
118

Góth Móric (1873-1939)

Csendélet

Olaj, vászon, 38x49 cm
Jelezve jobbra lent: Góth M.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft