18. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Bretagne-i táj
237

Járitz Józsa (1893-1986)

Bretagne-i táj

Olaj, vászon kartonon, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 180 000 Ft