18. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Női akt
183

Járitz Józsa (1893-1986)

Női akt

Olaj, vászon, 61x50 cm
Jelezve hátoldalon: Járitz
Kikiáltási ár: 480 000 Ft