13. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Bretagne-i temető, 1907
42

Ziffer Sándor (1880-1962)

Bretagne-i temető, 1907

Olaj, vászon, 75x62 cm
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft