13. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Rózsák
85

Ziffer Sándor (1880-1962)

Rózsák

Olaj, vászon, 34,5x44,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 400 000 Ft