4. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Breton paraszt, 1931
110

Czóbel Béla (1883-1976)

Breton paraszt, 1931

Olaj, vászon, 81x65,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel 1931 Paris
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Kiállítva: 1971 április 3-25. Czóbel-kiállítás a Műcsarnokban: 74. tétel

Reprodukálva: – Genthon István, Czóbel Béla (Képzőművészeti Alap), 20 kép – Kállai Ernő: Czóbel Béla 1934. 23. kép Ars Hungarica 7. – Ars Hungarica, 1994/1, Az Oltványi gyűjtemény 1960-as összeírásában 174. oldal