4. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Egy cserép virág
31

Czóbel Béla (1883-1976)

Egy cserép virág

Olaj, vászon, 65,5x50 cm
Jelezve balra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 850 000 Ft