9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fiedler Ferenc (1921-2001) Brisure (Törés), 1964
118

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Brisure (Törés), 1964

Olaj, gipsz, vászon, 195 x 114 cm
Jelezve hátoldalon: Fiedler 64
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 17 000 000 Ft

  • Paul Hargittai és Fiedler Ferenc munkái. Kálmán Makláry Fine Arts, Budapest, 2012. október 19. – november 10.

  • Berecz Ágnes-Róna Kopeczky-Octave Nadal (szerk.): Fiedler. Makláry Artworks Kft., Budapest, 2014, (o.n.; Cím nélkül, 1964)