9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fiedler Ferenc (1921-2001) Kompozíció
125

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Kompozíció

Olaj, gipsz, vászon, 117 x 81 cm
Jelezve hátoldalon: pour Anne Rose Fiedler
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft

  • francia magángyűjteményből