31. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Bromfield
15

Csernus Tibor (1927-2007)

Bromfield

Olaj, papír, 31x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: CST
Kikiáltási ár: 800 000 Ft