69. Tavaszi Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Bruges-i részlet, 1905-1906
119

Márffy Ödön (1878-1959)

Bruges-i részlet, 1905-1906

Olaj, papírlemez, 27 x 37 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva:

  • BÁV 19. Képaukció, 730. tétel

  • Hungarian Fauvism (1904-1914). Asbl Bruxelles-Musées-Expositions, Brüsszel, 2010
  • Rockenbauer Zoltán: Márffy. (Magyar mesterek) Budapest, Corvina Kiadó, 2008, 2. kép