25. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Bubifrizurás nő
222

Vörös Géza (1897-1957)

Bubifrizurás nő

Olaj, vászon, 34x42 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 550 000 Ft